תקנון האתר

מונחים:

1. האתר- אתר האינטרנט http://www.mikaeyal.com
2. “מיקה אייל ” (החברה)- ג'וי אייל ע.פ 327067260
3. מוצרים- הפריטים המוצעים למכירה באתר
4. לקוחה – מי שנרשמה ומשתמשת בשירותי הרכישה של האתר

כללי:

1. הפניה בתקנון בלשון נקבה מכוונת גם למין זכר
2. “מיקה אייל” הינו אתר אינטרנט המוכר את מוצריו דרך אתר האינטרנט
3. המכירה מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי או בתשלום במזומן

4. ניתן לבצע רכישה ישירה באתר ו/או באמצעות הטלפון
5. שימוש באתר, הצטרפות לניוזלטר ורכישת מוצר מהאתר מהווה את הסכמת הלקוחה לתנאי תקנון זה.
6. “מיקה אייל ” שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ”י שיקול דעתה וללא צורך בהתראה מוקדמת
7. יתכנו אי-דיוקים במלאי המוצג או בתיאור/צבע המוצרים המוצעים לרכישה באתר. במידה ו”מיקה אייל ” לא תוכל לספק המוצר הנרכש, ניצור עמך קשר וכרטיסך יזוכה.

8. המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח. עלות המשלוח בדואר רשום – 20 ש”ח, עלות משלוח עם שליח עד הבית – 50 ש”ח.בקניה מעל 299 ש”ח – המשלוח חינם.
9. הנהלת האתר רשאית להכריז על מבצעים והנחות ורשאית לבטל אותם ללא הודעה מוקדמת.
10. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתר.

זמן אספקת המוצרים:

1. דואר רשום- עד 7-14 ימי עסקים מעת קבלת אישור ההזמנה, בכפוף לזמני האספקה של דואר ישראל. יובהר כי במידה וזמן השילוח יתארך בשל אילוצי דואר ישראל לא תהיה כל טענה כלפי “מיקה אייל”.
2. דואר שליחים – עד 4 ימי עסקים, מלבד מושבים, קיבוצים וישובים דרומית לבאר שבע שזמן המשלוח יכול להתארך לשבוע. יובהר כי במידה וזמן השילוח יתארך בשל אילוצי חברת השליחים לא תהיה כל טענה כלפי “מיקה אייל”

רכישה והרשמה באתר:

1. בכדי לבצע רכישה באתר, על הלקוחה להירשם באמצעות טופס ההרשמה המצוי באתר. ההרשמה היא חד פעמית וללא תשלום ולאחר מכן תוכל הלקוחה לבצע רכישות נוספות ללא צורך ברישום מחודש. מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
2. הנהלת האתר לא תעשה שימוש בפרטי הלקוחה ולא תעבירם לצד שלישי, אלא אם תחויב בחוק.
3. במידה ונמסרו פרטים שגויים ע”י הלקוחה במועד ביצוע ההזמנה (כגון כתובת מגורים או שם), לא תוכל החברה להבטיח הגעת המוצרים ליעדם. במידה והמוצרים יוחזרו ל”מיקה אייל” בשל מסירת פרטים שגויים, תחויב הלקוחה בתשלום דמי משלוח.
4. בסיום ביצוע הרכישה ישלח מייל אישור הזמנה ללקוחה. אישור זה מעיד על קליטת פרטי ההזמנה, אך אינו מהווה אסמכתא לביצוע סופי של העסקה. הנהלת האתר תספק את המוצרים רק לאחר קבלת אישור העסקה מחברת האשראי.
5. במידה ופרטי כרטיס האשראי שהוזנו שגויים או לוקים בחסר ו/או במידה וקיים חוסר במלאי החברה למוצר מסוים, ייצור נציג האתר קשר עם הלקוחה ע”מ לשנות/לזכות את ההזמנה.
6. הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראייה לנכונות הפעולות.
7. במידה והלקוחה תבחר לשלם באמצעות פייפאל, היא תתבקש להזין את פרטי חשבונה הקיים או לפתוח חשבון חדש. אישור התשלום מועבר מפייפאל להנהלת האתר. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל ולא של האתר.

ביטול הזמנה באתר:

1. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות “חוק הגנת הצרכן” התשמ”א 1981.
2. ביטול הרכישה אפשרי עד 14 ימים מקבלת המוצר.
3. במידה והלקוחה מעוניינת בהחזר כספי הרכישה תזוכה אך לא דמי המשלוח. במידה והלקוחה מעוניינת בזיכוי באתר, היא לא תחויב על המשלוח הבא בדואר רשום.
4. בכדי לקבל החזר כספי יש לשלוח את המוצרים לחברה, בהתאם להנחיות “החזרות פריטים” המצורף למוצרים שנשלחו ללקוחה, אל המען המצוין בהנחיות. ההחזר יינתן רק כאשר המוצרים יגיעו למשרדי ההנהלה ובהתאם להנחיות.
5. החזר יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר באריזה המקורית , בלא שעבר שימוש, שאין בו פגם ו/או נזק ועם החשבונית שצורפה למשלוח. “סימפלי פאשן” תהיה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין זה.
6. נציג שירות יצור קשר עם הלקוחה כאשר המוצרים יגיעו לחברה בכדי לבצע את ההחזר.
7. החברה תזכה את כרטיס האשראי שפרטיו הוצגו בעת ביצוע הרכישה בלבד ובהתאם ללוחות הזמנים של חברות האשראי.
8. מתוקף החוק, לא ניתן להחזיר תחתונים, גרביונים ומוצרי טיפוח.
9. לא ניתן לזכות כרטיסי “דיירקט” או כרטיסי אשראי נטענים אשר הונפקו בדואר ישראל – יינתן זיכוי לרכישה באתר בלבד.
10. לא ניתן לקבל החזר כספי במידה ושולם במזומן – יינתן זיכוי לרכישה באתר בלבד.

שמירה על סודיות:

1. האתר מגובה במתקני אבטחה שמורים ביותר על מנת להגן ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיו.
2. בכדי להגן על פרטיות, האתר אינו שומר את פרטי כרטיסי אשראי, כך שבמידה ויהיה צורך בהחזר כספי, תתבקש הלקוחה לספק שוב את פרטי כרטיס האשראי.
3. חברות הסליקה המספקות שירותי סליקה באתר הינן חברת “פלא קארד “וחברת ישראכט”. במעמד ההזמנה, קרי הזנת פרטי כרטיס האשראי, מופעלים אמצעי אבטחה מגוונים, הפועלים על בסיס טכנולוגיות זיהוי, אימות, קידוד והצפנה מהמתקדמות בעולם.